Nekupujte zajíce v pytli. Za velmi nízkou cenu Vám přímo ve Vašem zařízení uspořádáme ochutnávku našich produktů. Budete se moci přesvědčit o kvalitě námi nabízených služeb.

Reference

Bc. Lucie Kučerová, ředitelka zařízení, Alzheimercentrum

Dovolte mi, abych Vám jménem našeho celého týmu za včerejší ukázku moc poděkovala. Byl to pro nás opravdu zážitek J Všem zúčastněním (včetně mě a mé kolegyně z Jihlavy) se Vaše pojetí moc a moc líbilo. Dokázala jste nás všechny vtáhnout do „děje“ a jak sami zaměstnanci říkali, nebylo nad to si vše ukázat v praxi. Bylo to prostě skvělé!

Alena Sakařová, ředitelka Domova pro seniory Bechyně

Vážení přátelé, ráda bych Vám vyslovila poděkování za ukázku Vašich “školících” aktivit. Ne vždy víme, co se bude na semináři, kurzu či podobné vzdělávací akci odehrávat a jaký význam pro naše zaměstnance bude takové školení mít. Tím, že jsme mohli tzv. nakouknout pod pokličku lektorům, získali jsme informace o tom, zda takové školení je pro naše pečovatelky důležité, či minimálně vhodné. Celý den proběhl v přátelské a tvůrčí atmosféře, za což děkuji lektorům a dovolím si doporučit účast na podobném typu “ochutnávky” bude-li někdy touto formou nabízena v budoucnu. Nyní mluvím za naší organizaci Domov pro seniory Bechyně a sděluji, že určitě využijeme nabídku společnosti DelpSys pro zvyšování kvality námi poskytované služby. Děkuji a zdravím z Bechyně.

JUDr. Bc. Zuzana Blažková, ředitelka Domova se zvláštním režimem „MATYÁŠ” v Nejdku, příspěvková organizace

Dobrý den pane Žákavče, naopak, my musíme poděkovat Vám, tedy Vaší společnosti. Já sama sice na ochutnávce nebyla, nicméně všechny ,,mé” čtyři vedoucí pracovnice si den s Vámi velmi pochvalovaly, musím říct, že přijely nadšené, takže vím, že šlo o skutečně velmi hezky, velmi profi zmáknutou akci. Nakonec ony Vám své autentické dojmy event. napíší samy. Ale co je ještě důležitější – samotné školící moduly svým obsahem a přínosem pro zkvalitnění služby zaujaly, takže pro rok 2019 uvažujeme – i přes náročnost nákladů – o modulu Manipulace.

JUDr. Hana Kozáková, ředitelka Agentury domácí zdravotní péče ANNA

Dobrý den, děkuji za zprávu a za provedené ukázky Vašich seminářů. Nový pohled na určité věci je vždycky přínosem. Velice oceňuji připravenost zejména Vaši a také Vaší kolegyně. Vřele doporučuji všem vedoucím sociálních služeb a všem ředitelům, kteří se na tomto semináři neukázali – viděli by to, co se dá pro pracovníky v sociálních službách a pro klienty dělat nového a pro ně jistě přínosného. Svého času v žádném případě nelituji. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů.

Jitka Věrnochová – vedoucí střediska Domov na Dómském pahorku, Farní charita Litoměřice

Dobrý den, v říjnu 2018 se v našem Domově uskutečnila „ochutnávka“ tréninkových a výukových programů společnosti DelpSys. Ze střediska Domov na Dómském pahorku jsem se jí účastnila společně s metodičkou a vedoucími pater přímé péče o uživatele domova pro seniory. Hodnotím akci jako přínosnou především v tom, že byl jasně a přehledně prezentován obsah možných kurzů s praktickými ukázkami a aktivním zapojením účastníků. Ochutnávka byla uchopena s dynamikou, vtipem, příjemným vystupováním a chutným občerstvením. Každý, kdo se této akce účastní má ucelenou představu, co od od kterého kurzu očekávat. Společnosti DelpSys velice děkujeme a těším se na další spolupráci. asi bych to pojal stručně: “Delpsys překračuje hranice úrovně vzdělávání zaměstnanců sociálních služeb v ČR.”

Bc. Jakub Horák, sociální pracovník, vedoucí přímé péče

Asi bych to pojal stručně: “Delpsys překračuje hranice úrovně vzdělávání zaměstnanců sociálních služeb v ČR.”