Nevíte si s něčím nebo s někým rady? Nemáte čas jet na školení a potřebujete radu? Kontaktujte naše odborníky, kteří Vám pomohou.

Reference

Petra – kulturně vzdělávací program v Rose

Líbil se mi bezprostřední přístup lektorky a její schopnost velmi efektně zapracovat teorii do praxe. Díky tomu jsem se nejen dozvěděla něco teoretického a poučného, ale zároveň jsem získala pocit, že už vím, jak to zkoušet používat při konfliktních situacích s klienty.

Martina – denní recepce

Dozvedela jsem se uzitocne rady, kt. muzu vyuzit v pracovnom ale i soukr. zivote.

Praca s lidma je vseobecne narocna, ale mna bavi. Ucime se cely zivot a kazdy z nas bude starsi a starsi a vobec nevime jak se budeme chovat my

Pani Veronika byla mila, dela to, co ji bavi a dela to skvele

Mirka – noční recepce

Bylo to příjemné a poučné. Paní mluvila velice hezky. Možná nastane někdy situace, kdy její rady budu potřebovat. Prozatím s paní XY už delší dobu vycházím, tedy komunikace s ní je zatím dobrá. Našla jsem si způsob jak s ní komunikovat a dokonce se i zasmějeme.

Lucie – denní recepce

Bylo to opravdu super. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí, jak staří lidé vnímají okolí, jaké mají potřeby, jak se k ním chovat apod.. Informace, které jsem se tady dozvěděla, můžu používat i ve svém osobním životě, protože např. mladší lidi jsou občas mnohem horší než ti staří. Lektorka byla opravdu milá, je vidět, že se v tom pohybuje a má i svoje zkušenosti. Jediné co byla škoda, že to bylo přes Skype. Ale jinak za mě opravdu super, a moc děkuju.