Máte obavu z inspekce? Chcete mít větší jistotu, že veškerá pravidla jsou v souladu se zákonnými předpisy? Naši odborníci z praxe i z úřadů Vám pomohou.

Napsali nám

Přišel mail, co všechno chtějí poslat, nastala nervozita: vždyť všechno nemám připravené. Probíhá kontrola toho, co mám a co ne. Pár dní to odkládám s pocitem, že se na to vrhnu a projdu… Tady cítím tlak a strach, že mi někdo jde koukat pod pokličku… Po telefonátu s Jakubem Žákavecm, kterému vysvětlím, že nemám SQSS 9+10 se uklidňuji, že netřeba se nervovat. Před odesláním opravdu procházím vše, abych měla jistotu, že nejsem za úplnýho trotla.

Dorazila závěrečná zpráva: Poprvé čtu večer doma v rychlosti. Čtu i nedostatky, ale hlavně vnímám klady a pochvaly a to mě ujistilo v tom, že když se ke zprávě vrátím, nemám se čeho bát! Druhý den ráno v práci čtu pozorněji a cítím, že se už těším na to, že se ke SQSS  i ostatním dokumentům vrátím a budem na nich pracovat. Zpráva mě nabila, nikoli ubila !!! (Tady jsem váhala, jaká i/y napsat). Zvu si kolegyně a jdeme si číst hodnocení dotazníku. Velice dobře se tu známe a každá z nás ví, kdo má více nepřesných – špatných odpovědí. Shodujeme se, že nám chybí v ruce námi vyplněný dotazník. U některých našich neshodných odpovědí se i společně zasmějeme. Ale nevysmějeme.

Hodnocení beru opravdu jako radu, doporučení, nikoliv jako příkazy a policejní vyšetřování, že rozkrádám socialistický majetek. Nevnímám žádnou kritiku, je velice měkce popsaná, moc za to děkuji. Tady se přesně povedlo to, oč jde.

Reference

Dagmar Špírková, DiS.

Za názvem Centrum sociálních služeb Březiněves,p.o., stojí malý tým, který poskytuje pomoc a podporu potřebným formou terénní pečovatelské služby v Praze. Organizace, která je mezi poskytovateli sociální péče teprve krátce (5 měsíců). Na začátku velmi trnité cesty jsme měli velkou výhodu a tou byla spolupráce s Jakubem a Vojtou ze společnosti Delpsys. Díky jejich spolupráci se nám podařilo ve velmi krátkém čase vypracovat všechny potřebné standardy.