Máte obavu z inspekce? Chcete mít větší jistotu, že veškerá pravidla jsou v souladu se zákonnými předpisy? Naši odborníci z praxe i z úřadů Vám pomohou.

Napsali nám

Přišel mail, co všechno chtějí poslat, nastala nervozita: vždyť všechno nemám připravené. Probíhá kontrola toho, co mám a co ne. Pár dní to odkládám s pocitem, že se na to vrhnu a projdu… Tady cítím tlak a strach, že mi někdo jde koukat pod pokličku… Po telefonátu s Jakubem Žákavecm, kterému vysvětlím, že nemám SQSS 9+10 se uklidňuji, že netřeba se nervovat. Před odesláním opravdu procházím vše, abych měla jistotu, že nejsem za úplnýho trotla.

Dorazila závěrečná zpráva: Poprvé čtu večer doma v rychlosti. Čtu i nedostatky, ale hlavně vnímám klady a pochvaly a to mě ujistilo v tom, že když se ke zprávě vrátím, nemám se čeho bát! Druhý den ráno v práci čtu pozorněji a cítím, že se už těším na to, že se ke SQSS  i ostatním dokumentům vrátím a budem na nich pracovat. Zpráva mě nabila, nikoli ubila !!! (Tady jsem váhala, jaká i/y napsat). Zvu si kolegyně a jdeme si číst hodnocení dotazníku. Velice dobře se tu známe a každá z nás ví, kdo má více nepřesných – špatných odpovědí. Shodujeme se, že nám chybí v ruce námi vyplněný dotazník. U některých našich neshodných odpovědí se i společně zasmějeme. Ale nevysmějeme.

Hodnocení beru opravdu jako radu, doporučení, nikoliv jako příkazy a policejní vyšetřování, že rozkrádám socialistický majetek. Nevnímám žádnou kritiku, je velice měkce popsaná, moc za to děkuji. Tady se přesně povedlo to, oč jde.

 

 

Reference

Dagmar Špírková, DiS.

[circles_gallery gallery_width=“90%“ circle_width=“150″ circle_max_width=“150″ columns_no=“1″ columns_no_1024=“1″ columns_no_768=“1″ columns_no_phone=“1″ hover_effect=“1|effect1″ circle_background_color=“#ffffff“ circle_border_size=“0″ circle_border_color=“#ffffff“ text_position=“none“ ids=“761″]

Za názvem Centrum sociálních služeb Březiněves,p.o., stojí malý tým, který poskytuje pomoc a podporu potřebným formou terénní pečovatelské služby v Praze. Organizace, která je mezi poskytovateli sociální péče teprve krátce (5 měsíců). Na začátku velmi trnité cesty jsme měli velkou výhodu a tou byla spolupráce s Jakubem a Vojtou ze společnosti Delpsys. Díky jejich spolupráci se nám podařilo ve velmi krátkém čase vypracovat všechny potřebné standardy.