Ing. Karel Vostrý

Téměř celý pracovní život se pohybuje v prostředí sociálních služeb. Devět let zastával pozici ředitele domova pro seniory. V současnosti pracuje jako ředitel Evropské sítě pro stárnutí „EAN“. Je též certifikátorem kvality v pobytových zařízeních poskytujících sociální služby. Je vystudovaným ekonomem (VŠE Praha). Zajímá se o zvyšování kvality, moderní trendy a technologie v oblasti dlouhodobé péče na české i mezinárodní úrovni. Má rád sport v aktivní i pasivní formě, dobrou hudbu či aktivity s přáteli. Se svou manželkou společně vychovává dva syny.

karel.vostry@delpsys.cz

    

Řekli o mě:

Je člověk, který má rád pořádek a jasno ve věcech. I k tomu dokáže najít v lidech hledat dobro. A proto je pro mě skvělým kolegou, kamarádem i člověkem.

Mgr. Jakub Žákavec, Ph.D., MBA


Karla znám ještě z doby, kdy dělal ředitele domova pro seniory. Pavažuji ho za jednoho z mála odborníků, co se sociálních služeb týká. Jako člověk je skvělý kamarád, umí pomoci, poradit, prostě je moje krevní skupina. Jeho deviza, které si opravdu vážím je ta, že není konfliktní člověk a dokáže spíš lidi tmelit, než je odcizovat. Jsem prostě ráda, že ho znám.

Mgr. Martina Smětáková