Mgr. Jakub Žákavec, Ph.D., MBA

Působí jako externí konzultant nejen v oblasti sociálních služeb. Zabývá se komunikací, vedením lidí a také návrhy systémových řešení. V oblasti vedení zaměstnanců působí od roku 2000 v řadě společností. Má zkušenosti se zaváděním systémů kvality ISO, EFQM. Vystudoval mimo jiné obory etika, psychologie a sociologie na KTF Univerzity Karlovy. Je úspěšným absolventem manažerského programu na ESMA Barcelona a doktorandského studia na LIGS.

https://www.linkedin.com/in/jakub-zakavec/

+420 770 146 778

jakub.zakavec@delpsys.cz

Řekli o mě :

Jakub je především kompetentní. Dokáže poradit s většinou problémů. Umí výborně převést nápady do praxe. Baví ho pracovat s lidmi a baví ho pracovat pro lidi. Dlouhodobě se věnuje problematice péče o seniory. Jakub pracuje efektivně a je zcela běžné, že na konci jednání od něj máte v mailu hotovou prezentaci. Špatně snáší dělání zbytečností a činnosti, které nemají smysl.

Mgr. et MgA. Martin Sedláček


Mám-li se v pár řádcích vyjádřit k Jakubovi, začala bych asi tímto: opora, parťák. Jakuba znám již 15 let a mohu s jistotou říci, že je to člověk, kterému nejsou lidé lhostejní. Pamatuji si, jak Domov ve Kdyni, kde působil jako ředitel, byl opravdu jeho dítětem. V mnoha jeho krocích a myšlenkách je nadčasový, až se může stát to, že mu spousta lidí nerozumí, jelikož on je vždy pár kroků před námi. Jakubovi šlo a jsem si jista, že vždy půjde o to, aby vylepšil život lidem, kteří si komfort již nemohou sami zajistit. Komfortem myslím jak životní pohodu, tak i duševní klid. Nedávno se mu narodilo druhé dítě, které stále vychovává a tím je společnost DelpSys. Dokáže jako kamarád vždy pomoci, poradit a pochopit. Jsem ráda, že jsem se s tímto člověkem mohla v životě setkat a pracovně jít společnou cestou.

Mgr. Martina Smětáková


Jakuba jsem poznal při jednom projektu jako člověka, který si umí udržet jakýsi „projektový“ nadhled i při řešení hodně konkrétních detailů. Nerad se věnuje zbytečnostem, u kterých se ztrácí čas, naopak rozjíždí nové věci, které dávají smysl. Jako člen DelpTeamu s ním spolupracuji na několika projektech a je to přesně ten typ partnerské spolupráce, jaká má být a za sebe kvituji ještě jednu věc – na nic nehraje, umí makat a má normální lidské pochopení.

Mgr. Vojtěch Měřička


Jakuba jsem si nesmírně vážila už jako ředitele domova seniorů, kde jsme se před lety potkali. Právě Jakub se zasloužil o rozkvět tohoto zařízení a o velmi vysokou úroveň poskytovaných služeb. Proto si velmi cením i naší další spolupráce v DelpSys, kde má vždy laťku nastavenou ještě o něco výš.
Kuba umí díky svým vědomostem a širokým znalostem z nejrůznějších oblastí rafinovaně a hlavně lidsky doprovázet své přátele při postupném naplňování stanovených cílů. Je to takový průvodce na cestě životem a je mým vzorem. Nikdy neváhá poradit, podpořit a podat pomocnou ruku. Právě kvůli schopnosti propojit pracovitost, vytrvalost a komunikační techniky spolu s moderními IT technologiemi je vždy o krok napřed. Přeju mu jen to nejlepší v jeho projektech a doufám, že FyzioDelp poroste spolu s naším bezva týmem.

Mgr. & Bc. Zdeňka Vlčková