Mgr. & Bc. Zdeňka Vlčková

Ráda překonává své hranice a pomáhá s tím i ostatním. Při práci se v nemocnici v Sušici na rehabilitaci a na oddělení lůžek následné péče sekala s nejrůznějšími diagnózami u pacientů a vracela je zpátky do běžného života díky nácvikům všedních denních činností. V domově seniorů ve Kdyni rozšířila svoje znalosti o nejrůznější kurzy a ucelené koncepty péče, zde také instruovala nově příchozí zaměstnance ve správné manipulaci s klienty. Zároveň školí základy ergonomie a prvky ze školy zad, jak se pohybovat, aby záda nebolela. Vystudovala bakalářské studium ergoterapie na ZČU a nástavbové magisterské studium speciální pedagogiky. Denně úspěšně skládá zkoušky života společně se svou rodinou.

zdenka.vlckova@delpsys.cz

    

Řekli o mě:

Je profesionál každým coulem, je zodpovědná, empatická a pohotová. Díky své praxi fyzioterapeutky dokáže zaměstnancům přímé péče ochránit zdraví jejich i klientů.

Mgr. Jakub Žákavec, Ph.D., MBA


První setkání s touto něžnou, klidnou, tichou, citlivou, krásnou, skromnou a přesto velice energickou a sebevědomou ženou, proběhlo před lety ve Kdyni, kde pracovala jako aktivizační pracovník, ergoterapeut. Obyvatelé a týmová práce pro ni byli na prvním místě a zavádění inovativních terapeutických a ošetřovatelských postupů, samozřejmostí. Byla a je radost s ní spolupracovat. Obdivuji její profesní preciznost a zodpovědnost. Těší mě, že přijala nabídku rozšířit náš tým, i když je nyní “vlčí” mámčou na plný úvazek.

Mgr. Veronika Doksanská Ječná , DiS.


Se Zdenčou jsme byly dlouholeté kolegyně a chtěly dělat věci jinak. Znáte, jak je člověk oblíbeny v kolektivu, když dělá věci jinak? Až Delpsys nám toto umožnil, protože jej tvoří lidé, kteří právě hledají jiné cesty. Zdeňka má dar rozdávat klid a pohodu všude kde vejde. Člověk má až pocit, že objímá celý svět svou laskavou náručí. Nebojí se výzev, stále se posunuje vpřed.

Vladimíra Meruňková, DiS.