Vladimíra Meruňková, DiS.

Krátce pracovala ve zdravotnictví, působila od roku 2009 jako všeobecná sestra v sociálních službách. Dlouholeté zkušenosti se seniory zuročuje v zaměstnání Pečovatelské služby. Působí jako odborný poradce pro ošetřovatelství a pomáhá sjednotit poskytování ošetřovatelství i zdravotní péče. Úspěšně v roce 2019 dokončila vyšší odborné studium diplomované všeobecné sestry. Od roku 2016 spolupracuje s firmou DelpSys, jako její lektor školení manipulace. Daří se jí poznatky, které předává dál, uplatnit v praxi a naopak vznášet zkušenosti z praxe do kurzu manipulace.

vladimira.merunkova@delpsys.cz

    

Řekli o mě:

Na školeních se vždy snaží vydat vše ze svého umění, které načerpala z mnoha konceptů péče. Nebojí se ani největších výzev a úkolů.

Mgr. Jakub Žákavec, Ph.D., MBA


Lada je pro mě výjimečná, šikovná zdravotní sestřička. Potkala jsem ji před řádkou let v domově pro seniory ve Kdyni. Zaujala mě tím, že ve své profesi nezapomněla na fakt, že základní ošetřovstelská péče patří do její pracovní náplně. Pro obyvatele domova byla opravdovou podporou, nikoliv jen autoritou v uniformě. Stála na počátku zavádění inovativních konceptů péče v tomto zařízení. Nabité zkušennosti ihned uplatňovala v praxi a pevně věřila, že změna je možná. Dělá to dodnes. Fascinuje mě na ní, jak dokáže přijímat kritiku či negativní hodnocení – s úsměvem se pustí do nápravy a zlepšování. Když jsme hledali někoho, kdo by mohl rozšířit naše řady v oblasti školení fyzické manipulace, Lada pro mě byla prvním člověkem, o kterém jsem uvažovala, že bychom ho mohli oslovit. Jsem ráda, že se naše cesty opět spojily. Těší mě, že Lada s vervou šíří naši společnou vizi dál. Děkuji za to.

Mgr. Veronika Doksanská Ječná, DiS.