Ochutnávka

Ochutnávka DelpShare_1

Aktuálně plánujeme ochutnávku v roce 2020 v Domově Slunečnice Ostrava p.o. (přihlásíte se kliknutím na tento odkaz) 

Nově nabízíme ochutnávku přímo ve Vašem Domově. Přečtete si více o projektu DelpShare, aneb sdílení našich zkušeností nám dává smysl.

Již proběhly ochutnávky v těchto termínech:
úterý 2.října 2018 Domov pro osoby se zdravotním postižením v Mariánské, Jáchymov
úterý 9. října 2018 Domov na Dómském pahorku, Litoměřice
v pátek 12. října 2018 Domov pro seniory Domažlice
v úterý 6.11.2018 Domov pro seniory Chodov
ve středu 14.11.2018 Domov pro seniory Bechyně
ve středu 28.11.2018 od 13 h Domov pro seniory Vychodilova, Brno
ve čtvrtek 29.11.2018 Domov pro seniory Rožnov pod Radhoštěm
v pondělí 20. května 2019 od 10 h G – Centrum Tábor

Z těchto akcí jsme nasbírali následující zpětné vazby:

Vážení přátelé,
ráda bych Vám vyslovila poděkování za ukázku Vašich „školících“ aktivit. Ne vždy víme, co se bude na semináři, kurzu či podobné vzdělávací akci odehrávat a jaký význam pro naše zaměstnance bude takové školení mít. Tím, že jsme mohli tzv. nakouknout pod pokličku lektorům, získali jsme informace o tom, zda takové školení je pro naše pečovatelky důležité, či minimálně vhodné. Celý den proběhl v přátelské a tvůrčí atmosféře, za což děkuji lektorům a dovolím si doporučit účast na podobném typu „ochutnávky“ bude-li někdy touto formou nabízena v budoucnu. Nyní mluvím za naší organizaci Domov pro seniory Bechyně a sděluji, že určitě využijeme nabídku společnosti DelpSys pro zvyšování kvality námi poskytované služby. Děkuji a zdravím z Bechyně.
Alena Sakařová, ředitelka Domova pro seniory Bechyně

Dobrý den pane Žákavče,
naopak, my musíme poděkovat Vám, tedy Vaší společnosti. Já sama sice na ochutnávce nebyla, nicméně všechny ,,mé“ čtyři vedoucí pracovnice si den s Vámi velmi pochvalovaly, musím říct, že přijely nadšené, takže vím, že šlo o skutečně velmi hezky, velmi profi zmáknutou akci. Nakonec ony Vám své autentické dojmy  event. napíší samy. Ale co je ještě důležitější – samotné školící moduly svým obsahem a přínosem pro zkvalitnění služby zaujaly, takže pro rok 2019 uvažujeme – i přes náročnost nákladů – o modulu Manipulace.
JUDr. Bc. Zuzana Blažková, ředitelka Domova se zvláštním režimem ,,MATYÁŠ“ v Nejdku, příspěvková organizace

Dobrý den , chtěla bych za celou naši organizaci poděkovat za velmi přínosné školení – ochutnávku. Byly jsme velice pozitivně překvapeny účelností, stručností, srozumitelným vysvětlením možností vzdělávání a názorným představením mobilizace klienta. Děkujeme za pozvání.
Romana Vašková, vedoucí úseku přímé péče Domov se zvláštním režimem,,MATYÁŠ“v Nejdku

Dobrý den, děkuji za zprávu a za provedené ukázky Vašich seminářů. Nový pohled na určité věci je vždycky přínosem. Velice oceňuji připravenost zejména Vaši a také Vaší kolegyně. Vřele doporučuji všem vedoucím sociálních služeb a všem ředitelům, kteří se na tomto semináři neukázali – viděli by to, co se dá pro pracovníky v sociálních službách a pro klienty dělat nového a pro ně jistě přínosného. Svého času v žádném případě nelituji. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů.
JUDr. Hana Kozáková, ředitelka Agentury domácí zdravotní péče ANNA

Dobrý den,
v říjnu 2018 se v našem Domově uskutečnila „ochutnávka“ tréninkových a výukových programů společnosti DelpSys. Ze střediska Domov na Dómském pahorku jsem se jí účastnila společně s metodičkou a vedoucími pater přímé péče o uživatele domova pro seniory. Hodnotím akci jako přínosnou především v tom, že byl jasně a přehledně prezentován obsah možných kurzů s praktickými ukázkami a aktivním zapojením účastníků. Ochutnávka byla uchopena s dynamikou, vtipem, příjemným vystupováním a chutným občerstvením. Každý, kdo se této akce účastní má ucelenou představu, co od od kterého kurzu očekávat.
Společnosti DelpSys velice děkujeme a těším se na další spolupráci.
Jitka Věrnochová – vedoucí střediska Domov na Dómském pahorku, Farní charita Litoměřice

asi bych to pojal stručně: „Delpsys překračuje hranice úrovně vzdělávání zaměstnanců sociálních služeb v ČR.“
Bc. Jakub Horák, sociální pracovník, vedoucí přímé péče