Jana Horová, DiS.

Zdravotní sestra a ergoterapeutka. Pracuje u osob s tělesným a mentálním postižením. Zajímá se o nové postupy a možnosti v péči o lidi s různým druhem specifických potřeb. Ráda se podílí na podpoře pracovního týmu tak, aby vše dobře fungovalo a všem bylo v práci dobře.

jana.horova@delpsys.cz

    

Řekli o mě:

Díky své praxi v oblasti péče nejen o zdravotně postižené dokáže rozplést a vyřešit vaše problémy. Dokáže vycítit atmosféru vašeho týmu a navrhnout vhodná řešení.

Mgr. Jakub Žákavec, Ph.D., MBA


Není na světě jiného člověka, se kterým bych zažívala takové souznění ve všech stránkách svého bytí. Přijde mi to jako zázrak, že Janu mám a znám. Není mou kopií, ale zrcadlem a podporou v osobním i profesním životě již mnoho let. Našeho přátelství a spolupráce si velice cením. Je to dar, veliká dávka jistoty, bezpečí a inspirace. Máme totožnou profesi, přesto každá jinou cestu, které nás však nasměrovaly ke stejným myšlenkám a ke stejnému cíli. Jde jí, stejně jako mě o to, aby podpora osob se specifickými potřebami byla ze strany poskytovatelů vždy ryze profesionální – individuální, důstojná a respektující. Děkuji Janě za to, že nasedla do DelpSys vlaku a jede s námi.

Mgr. Veronika Doksanská Ječná, DiS.


S Janinou jsem měla již při prvním setkání pocit, že si skvěle rozumíme. Je to inteligentní žena. Stejně jako my všechny, má zájem změnit zažité praxe ve zdravotnictví i sociálních službách, tak aby to všem, ale hlavně klientovi/pacientovi dávalo smysl.

Vladimíra Meruňková, DiS.